Discord Sunucumuza Katılın!

Forum üye alımına ve yeni ileti gönderimine kapatılmıştır. Tüm sorularınızı Discord sunucumuzda sorabilirsiniz.

[Sabit] Skyrim Hakkında Ufak Sorularınız

Sayfa 191 / 194

(@hikmet1)
Üye

Skyrimde altın madeni var mı beya bolca altın bulunan yeri sçyler misiniz yerini türkçe yazarsanız daha iyi olur.

CevapAlıntı
Gönderildi : 6 Ekim 2018 03:17
(@cengowar)
Üye

Skyrimde altın madeni var mı beya bolca altın bulunan yeri sçyler misiniz yerini türkçe yazarsanız daha iyi olur.

Türkçe adını bilmiyorum ama Kolskeggr Mine var.

Markarth yakınında. http://en.uesp.net/wiki/Skyrim:Kolskeggr_Mine

Haritadaki yeri  https://srmap.uesp.net/?centeron=Kolskeggr+Mine

CevapAlıntı
Gönderildi : 6 Ekim 2018 04:40
(@hikmet1)
Üye

Skyrimse kuzey semaatan kalesinde kaide var onu nasıl etkşnleştiririz ve etkinleştirince ne oluyor.

CevapAlıntı
Gönderildi : 1 Kasım 2018 05:04
(@skyrimsever)
Üye

Skyrimse kuzey semaatan kalesinde kaide var onu nasıl etkşnleştiririz ve etkinleştirince ne oluyor.

yıkım buyusu 90 ve ustu olduğunda faraldadan görev alıyorsun o görev için gerekli olması lazım o yerin yanlıs hatırlamıyorsam.gorevi yapınca ıse ustad seviye yıkım buyulerını ogrenıyorsun

CevapAlıntı
Gönderildi : 1 Kasım 2018 12:03
(@ertuska)
Üye

Skyrimi bitirdim yeni karakter açmıştım. Akçayın oradaki çiftliğin önünde birde ne göreyim. Kırık bir at arabası ve yanında Cicero şu karanlık kardeşlikteki deli.
Ama daha karanlık kardeşliğe katılmadım. Gece anayı taşıyo bende onu muhafıza söyledim. Skyrim beni hala şaşırtıyor. Şimdi daha önce bu olayı yaşayan varmı? Bana saldırırlar mı? Karanlık kardeşlik görevleri değişirmi ve şuan Cicero nerede?

CevapAlıntı
Gönderildi : 4 Kasım 2018 01:56
(@ertuska)
Üye

Ya illa konumu açaydım cevaplayın elinizemi yapışır ?

CevapAlıntı
Gönderildi : 5 Kasım 2018 12:16
(@brynquadel)
Üye

Bu olayı yaşayan yokmuş demek ki

CevapAlıntı
Gönderildi : 5 Kasım 2018 13:46
(@cengowar)
Üye

Skyrimi bitirdim yeni karakter açmıştım. Akçayın oradaki çiftliğin önünde birde ne göreyim. Kırık bir at arabası ve yanında Cicero şu karanlık kardeşlikteki deli.
Ama daha karanlık kardeşliğe katılmadım. Gece anayı taşıyo bende onu muhafıza söyledim. Skyrim beni hala şaşırtıyor. Şimdi daha önce bu olayı yaşayan varmı? Bana saldırırlar mı? Karanlık kardeşlik görevleri değişirmi ve şuan Cicero nerede?

Merhaba,
eminim bu olayı, forumun yarısından çoğu biliyordur ama oyunu bitirdim dedikten sonra, 
bu olayı farkettiğini belirtmene şaşırmış olsalar gerek ki cevaplamamış kimse.

Ben her yeni karakter açtığımda, bu olay sayesinde yüklü bir ödül alıyorum Cicero 'dan.
Askere şikayet etmeyip te çiftliğin sahibine söyleyince, çiftçi önce reddediyor.
Ancak tekeri tamir etmeye ikna edebilirsen, gidip Cicero 'ya haber verince ödülü alıyorsun.

Oyunu bitirdiği konusunda ısrarcı olanlar, daha neler kaçırıyor bir bilsen şaşarsın.

CevapAlıntı
Gönderildi : 5 Kasım 2018 15:08
(@brynquadel)
Üye

Dlc'ler dahil hikayenin yanı sıra yan görevlerin neredeyse hepsini yaptım da bu olayı ilk defa duyuyorum 😀

CevapAlıntı
Gönderildi : 6 Kasım 2018 09:03
(@shyah)
Üye

Hiçbir şey değişmez.

CevapAlıntı
Gönderildi : 7 Kasım 2018 16:16
(@dovakhen)
Üye

Arkadaşlar Ben bu foruma dahil olduğumdan beri Samurai tarzı build yapıyorum Bir arkadaş önermişti 53 bin Septimim var fakat ne yapacağımı bilmiyorum masterda oynuyorum Miraak yenildi harkon yenildi Alduin yenmedim Karakterim güçlü neye harcasam bi karar veremedim birde Güçlü bosslar var mı 4 5 ejder rahibi öldürdüm kara kitapların hepsini topladım Ek olarak bir sorum daha var bu 7 kara kitabı kütüphaneme yerleştirmek istiyorum ama "Görev eşyasını atamazsınız" diyor Bir tane daha görev mi var tüm kara kitapları tel mitynn deki adama mı götürücez aydınlatın beni

CevapAlıntı
Gönderildi : 8 Kasım 2018 12:43
(@matrimcauthon)
Üye

Merhaba arkadaşlar;

Steam'den Skyrim V' i  almayı düşünüyorum fakat yıllar önce çıkan Skyrim V'den sonra neler olmuş neler.

Aaah ah o zaman ki bilgisayarımın patatesten ibaret olduğunu yüzüme vurmuştu kendileri. Neyse yıllar geçse de 2. raunt benim olacak :).

Skyrim V special edition almayı düşünüyorum. Tabi indirimi bekleyeceğim. Türkçe yama ile oynayacağım, hikayesi benim ingilizcem için  ne yazık ki fazla karışık gibi. Ve hikayesini bilmek istiyorum. Türkçe yama kullanacağımdan ötürüdür ki herhangi bir mod kullanamayacağım. Mod kullanmamak bana ne kaybettirir merak ediyorum. Ek olarak ilk çıkan Skyrim V ile Special Edition arasında sadece grafik farkı mı var? Çözümlenmiş Bug'lar belki? Eklenen ufak tefek şeyler?

Türkçe yama ile kullanacağımı hesaba katarsak bana hangi Skyrim V ' i önerirsiniz? 

Teşekkürler.

Bu ileti 4 sene önce tarafından matrimcauthon tarihinde düzenlendi
CevapAlıntı
Gönderildi : 3 Aralık 2018 03:26
(@dj_nolove)
Üye
Gönderen: matrimcauthon

Merhaba arkadaşlar;

Steam'den Skyrim V' i  almayı düşünüyorum fakat yıllar önce çıkan Skyrim V'den sonra neler olmuş neler.

Aaah ah o zaman ki bilgisayarımın patatesten ibaret olduğunu yüzüme vurmuştu kendileri. Neyse yıllar geçse de 2. raunt benim olacak :).

Skyrim V special edition almayı düşünüyorum. Tabi indirimi bekleyeceğim. Türkçe yama ile oynayacağım, hikayesi benim ingilizcem için  ne yazık ki fazla karışık gibi. Ve hikayesini bilmek istiyorum. Türkçe yama kullanacağımdan ötürüdür ki herhangi bir mod kullanamayacağım. Mod kullanmamak bana ne kaybettirir merak ediyorum. Ek olarak ilk çıkan Skyrim V ile Special Edition arasında sadece grafik farkı mı var? Çözümlenmiş Bug'lar belki? Eklenen ufak tefek şeyler?

Türkçe yama ile kullanacağımı hesaba katarsak bana hangi Skyrim V ' i önerirsiniz? 

Teşekkürler.

Mod kullanmak sana bir şey kaybettirmez aksine oyunu renklendirmiş olursun , -

Skyrim LE ile Skyrim SE Arasında hiçbir fark york sadece biri 32 bitte çalışırken diğeri 64 bitte çalışıyor.

Hangi sürümü kullanmak senin tercihin , Ben ikisinede sahibim ama Ben LE sürümünü kullanıyorum.

İyi akşamlar , İyi oyunlar..

CevapAlıntı
Gönderildi : 14 Aralık 2018 23:37
(@dovakhen)
Üye

En iyi grafiklerle bir daha başlamak istiyorum sizce hangi modları yüklemeliyim? ( Xbox ONE)

CevapAlıntı
Gönderildi : 27 Aralık 2018 23:06
 ctqr
(@ctqr)
Üye

herkese iyi akşamlar.Bildiğiniz gibi steam üzerinde indirim mevcut şuan bundan sebep skyrim special edition ı satın almak istiyorum fakat bunu satın aldıktan sonra türkçe yama kurmam mümkün mü ? bu konu hakkında bilgisi olan arkadaş varsa yardımcı olursa sevinirim. yada türkçe yamalı bi şekilde en rahat nasıl halledebilirim bu oyunu ?

CevapAlıntı
Gönderildi : 5 Şubat 2019 18:59
Sayfa 191 / 194