[Sabit] Skyrim Hakkında Ufak Sorularınız  

Sayfa 192 / 193 Önceki Sonraki

Altug
(@altug)
Kadim Konsey
Gönderiler: 256
Gönderen: ctqr

herkese iyi akşamlar.Bildiğiniz gibi steam üzerinde indirim mevcut şuan bundan sebep skyrim special edition ı satın almak istiyorum fakat bunu satın aldıktan sonra türkçe yama kurmam mümkün mü ? bu konu hakkında bilgisi olan arkadaş varsa yardımcı olursa sevinirim. yada türkçe yamalı bi şekilde en rahat nasıl halledebilirim bu oyunu ?

Special Edition'a Türkçe yama kurman mümkün. Nasıl yapacağını şu konudan öğrenebilirsin:  https://elderscrollsturk.com/forum/skyrim-turkce-yama/skyrim-special-edition-turkce-yama/

CevapAlıntı
Gönderildi : 5 Şubat 2019 20:53
Eonwe
(@eonwe)
Üye
Gönderiler: 7

Merhaba arkadaşlar ufak bir öneriye ihtiyacım var doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum şimdiden mazur görün. High Elfim okçu ve büyücü karışık gidiyoru. Öneri istediğim kodu zırh konusu estetiğe önem veren birisiyim ve hırsızlar loncası, karanlık kardeşliğin zırhları pek hoşuma gitmedi. Önerilerinizi bekliyorum.

CevapAlıntı
Gönderildi : 24 Nisan 2019 22:16
Hero of kwatch
(@hero-of-kwatch)
Üye
Gönderiler: 11

Hırsızlar loncası'na ilk girdiğimizde verilen zırhtan mı bahsediyorsun?

Çünkü eğer öyleyse görevlerde ilerleyince çok güzel bir zırh geliyor onu tavsiye ederim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 26 Nisan 2019 00:09 Eonwe beğendi
Eonwe
(@eonwe)
Üye
Gönderiler: 7

Teşekkür ederim dostum. Hırsızlar loncasının extra görevlerini yaparken linwe diye bir hırsızın zırh setini aldim bayağı yakıştı. 😎 

CevapAlıntı
Gönderildi : 26 Nisan 2019 02:48
Skyrim Peyniri
(@skyrim-peyniri)
Üye
Gönderiler: 9

Yoldaşların çember görevlerini yapıyorum ve sırf görev akışı devam etsin diye kurt adam olmayı seçtim ama bundan pek de memnun değilim. İlk fırsatta kurt adam etkilerinden kurtulmak istiyorum, bunun için ne yapmam gerekli?

Bir de ileride başıma vampirlik belası çıkarsa, ondan da nasıl kurtulabileceğimi söyleyebilir misiniz?

CevapAlıntı
Gönderildi : 10 Haziran 2019 13:31
SHYAH
(@shyah)
Üye
Gönderiler: 1167
Gönderen: Skyrim Peyniri

Yoldaşların çember görevlerini yapıyorum ve sırf görev akışı devam etsin diye kurt adam olmayı seçtim ama bundan pek de memnun değilim. İlk fırsatta kurt adam etkilerinden kurtulmak istiyorum, bunun için ne yapmam gerekli?

Bir de ileride başıma vampirlik belası çıkarsa, ondan da nasıl kurtulabileceğimi söyleyebilir misiniz?

Yoldaşlık görevlerinde ilerlemeye devam et, bir yol gözükecek zaten Spoiler olmasın.

Vampirlik belasından kastın savaşta vampir tarafından ısırılırsan hastalık giderme iksiri içebilir veya bir Shrine'dan kutsama alabilirsin.

CevapAlıntı
Gönderildi : 10 Haziran 2019 15:01
Skyrim Peyniri
(@skyrim-peyniri)
Üye

Bahsettiğiniz o görevlerden birini yanlış bir doğrultuda tamamladım sanırım. Yoldaşların ana görev listesindeki "Ölümün İhtişamı" görevini bitirdim ve artık karşıma sadece, çeşitli görevler başlığı altındaki "Bir yoldaş lideri ile görüş" şeklinde yan görevler çıkıyor. Dediğim gibi görevleri yaparken, dalgınlıkla farklı bir doğrultuda da ilerlemiş olabilirim ya da kendimi kurt adamlıktan azad edebilme imkanım elime geçmişse onun farkında olmayabilirim. 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 11 Haziran 2019 02:28
delininteki
(@ahmad)
Üye
Gönderiler: 656

-Yoldaşlar görevlerini bitirmediyseniz ve spoiler almak istemiyorsanız okumayın.-
Eğer birden fazla Glenmoril cadısı öldürüp kafalarını aldıysan son görevde Kodlak'tan sonra ateşe bir Glenmoril cadısı kafası daha atıp kendinde kurtulabilirsin kurtadamlıktan. Görev bittikten sonra kurtulabiliyor musun ondan emin değilim.
-----------

Sanguinera Vampiris hastalığına yakalanırsan 3 gün içinde vampire dönüşüyorsun bu hastalıktan kurtulmak için hastalık iyileştirme iksiri yada herhangi bir shrine'dan kutsama alabilirsin. Eğer hastalığı farketmeyip vampire dönüşürsen Morthal'daki Falion'la konuşup kurtulabilirsin vampirlikten.

@skyrim-peyniri

Bu ileti 1 ay önce tarafından delininteki tarihinde düzenlendi
CevapAlıntı
Gönderildi : 11 Haziran 2019 13:05
SHYAH
(@shyah)
Üye
Gönderiler: 1167
Gönderen: Skyrim Peyniri

Bahsettiğiniz o görevlerden birini yanlış bir doğrultuda tamamladım sanırım. Yoldaşların ana görev listesindeki "Ölümün İhtişamı" görevini bitirdim ve artık karşıma sadece, çeşitli görevler başlığı altındaki "Bir yoldaş lideri ile görüş" şeklinde yan görevler çıkıyor. Dediğim gibi görevleri yaparken, dalgınlıkla farklı bir doğrultuda da ilerlemiş olabilirim ya da kendimi kurt adamlıktan azad edebilme imkanım elime geçmişse onun farkında olmayabilirim. 🙂

O zaman Kodlak'ı kurtadamlıktan kurtarırken koyduğun kaseye elindeki cadı kellelerinden birini koyman gerek. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 11 Haziran 2019 18:10
Skyrim Peyniri
(@skyrim-peyniri)
Üye

Görev tamamlandığı için, elimde Glenmoril kafası bulunmasına rağmen oradaki ocağı tekrar kullanamıyorum. 😀 Konsoldan görevi tekrar başlatsam sonuç değişir mi?

Bu arada sorularım çok basit ya da anlamsız geliyor olabilir ama Skyrim'i 10 gün önce satın alıp oynamaya başladım. O yüzden oyun içerisindeki deneyimlerim sizlere kıyasla oldukça düşük seviyede. 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 11 Haziran 2019 23:03
Esad BUM BUM
(@esad-bum-bum)
Üye
Gönderiler: 282

Thief Guild e girdim oyunu 2-3 yıldır oynuyorum guild i çok bitirdim ama şu master armor u hiç almadım vex den aldığımız onu almak için kaç görev yapmam lazım ? beş özel görev var diye biliyorum hepsi için 25 görev dedi biri cidden 125 görev mi yapmam lazım ?

CevapAlıntı
Gönderildi : 17 Haziran 2019 22:24
WeKnow
(@weknow)
Üye
Gönderiler: 27
Gönderen: Esad BUM BUM

Thief Guild e girdim oyunu 2-3 yıldır oynuyorum guild i çok bitirdim ama şu master armor u hiç almadım vex den aldığımız onu almak için kaç görev yapmam lazım ? beş özel görev var diye biliyorum hepsi için 25 görev dedi biri cidden 125 görev mi yapmam lazım ?

Hayır, hepsi için 5 görev yapacaksın. Riften'in görevlerini yapmana gerek yok. Yani toplam 20 görev yapman gerek.

CevapAlıntı
Gönderildi : 17 Haziran 2019 23:51
Alduin001
(@alduin001)
Üye
Gönderiler: 28
Gönderen: Esad BUM BUM

4 şehir var riften hariç 4 şehirde 5'er görev yapıyorsun sonra o şehirlerin 1'er tane özel görevleri oluyor onlarıda sayarsak toplam 25 görev yapıyosun sonra yeni görev geliyo o görevdede lonca üstadı oluyoruz ve zırhı alıyorsun

CevapAlıntı
Gönderildi : 18 Haziran 2019 12:42
Esad BUM BUM
(@esad-bum-bum)
Üye
Gönderiler: 282

4 tane yaptım en iyi hırsız sensin lonca eski gücüne kavuştu dedi bitti mi demek bu ? içeriye lonca üstadı sandığı geldi onu da herhalde mercer görevini bitirince açabilicem

CevapAlıntı
Gönderildi : 18 Haziran 2019 13:54
Skyrim Peyniri
(@skyrim-peyniri)
Üye

Bir şehirde, sana verilen 5 lonca görevini tamamladığında Delvin seni tekrar o şehre yollayıp "şununla bir konuş" diyecek ve o şehrin lonca ile bağlantısını güçlendirmek için o adamın sana vereceği görevi yapmanı isteyecek. Bu şekilde vadikent haricindeki 4 farklı şehirde, o şehre ait 5 görevi ve artı o olarak o şehrin özel görevini yaptığın zaman loncaya ait görev dizisi tamamlanıyor ve lonca üstadı oluyorsun.

Mesela, Vex ya da Delvinden farklı zamanlarda Akçay için farklı görevler aldın. Bu akçaya ait görevleri yaparak beşincisini tamamladığında Delvin seni Akçay'a yolluyor ve orada altıncı bir görev yapıyorsun. Bu son görevi de tamamladığında Lonca'nın Akçay bağlantısı tekrardan güçleniyor. Aynı mantıkla 4 şehirde bu görev silsilesini tekrarlayıp bitirmen gerekli Lonca üstadı zırhını alabilmek için. Gerçi ben Mercer olayından çok sonra bunları tamamlayıp lonca üstadı olmuştum. Mercer'dan önce tamamlanacak olursa işleyiş nasıl gelişir emin değilim.

Bu ileti 4 hafta önce tarafından Skyrim Peyniri tarihinde düzenlendi
CevapAlıntı
Gönderildi : 26 Haziran 2019 03:25
Sayfa 192 / 193 Önceki Sonraki

Çalışıyor

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol