fbpx

[Sabit] Skyrim Hakkında Ufak Sorularınız  

Sayfa 193 / 193 Önceki

Alduin001
(@alduin001)
Üye
Gönderiler: 52
Gönderen: Esad BUM BUM

4 tane yaptım en iyi hırsız sensin lonca eski gücüne kavuştu dedi bitti mi demek bu ? içeriye lonca üstadı sandığı geldi onu da herhalde mercer görevini bitirince açabilicem

zırhı alabiliyorsan evet bitti birde barenziah taşları var o görevi yapmadıysan modu var onu indir yap derim çünkü 24 taş tek tek aramak uzun iş

CevapAlıntı
Gönderildi : 26 Haziran 2019 22:44
Alduin001
(@alduin001)
Üye
Gönderiler: 52
Gönderen: Esad BUM BUM

4 tane yaptım en iyi hırsız sensin lonca eski gücüne kavuştu dedi bitti mi demek bu ? içeriye lonca üstadı sandığı geldi onu da herhalde mercer görevini bitirince açabilicem

zırhı alabiliyorsan evet bitti birde barenziah taşları var o görevi yapmadıysan modu var onu indir yap derim çünkü 24 taş tek tek aramak uzun iş

CevapAlıntı
Gönderildi : 26 Haziran 2019 22:44
zuko555
(@zuko555)
Üye
Gönderiler: 1

Merhabalar benim bir sorum olacak Skyrimi yaklaşık 1 yıldır oynamaktayım ama modlarla beraber genelde role play survival tarzı oynadığım için hiç tılsımlama işine girmedim ve şu tılsım neye yarıyor diye öğrenmedim neyse soruma gelirsem , şu silahlarda ki Kuvvet Hasarı verir , Efsun Hasarı verir gibi şeyler neye yarıyor bu hasar çeşitleri nelere yol açıyor söyleyebilir misiniz?

CevapAlıntı
Gönderildi : 6 Ekim 2019 04:38
Prospektüs
(@darkdeep)
İmparator
Gönderiler: 1194
Gönderen: zuko555

Merhabalar benim bir sorum olacak Skyrimi yaklaşık 1 yıldır oynamaktayım ama modlarla beraber genelde role play survival tarzı oynadığım için hiç tılsımlama işine girmedim ve şu tılsım neye yarıyor diye öğrenmedim neyse soruma gelirsem , şu silahlarda ki Kuvvet Hasarı verir , Efsun Hasarı verir gibi şeyler neye yarıyor bu hasar çeşitleri nelere yol açıyor söyleyebilir misiniz?

Düşmanın kuvvetini ve efsununu azaltıyor, sağlığını değil. Mesela bir büyücünün efsunu bitince sana hançerle saldırmaya çalışıyor ama tabii yüksek seviyeli düşmanların efsunu çok fazla olduğu için onlarda pek bir işe yaramıyor.

CevapAlıntı
Gönderildi : 6 Ekim 2019 12:49
LaMorte
(@morte4141)
Üye
Gönderiler: 65

Elder scrolls evreninde yaşam süresi ne kadar ? Elflerin 200-300 küsur yıl yasayabildiklerini duymuştum ama diğer insan ırkları ortalama ne kadar acaba ?

CevapAlıntı
Gönderildi : 8 Ekim 2019 19:58
Emre Donmez
(@emre-donmez)
Üye
Gönderiler: 4

Selamun aleyküm 

Ben Skyrim’in asıl olanını tavsiye ediyorum ,Skyrim special edition’ı asla satın alma  çünkü  başarımlar Türkçe modu yükleyince kapanıyor çünkü skyrim special edition ‘a (Türkçe )mod olarak eklenebiliyor , yama olmuyor ayrıca skyrim special editiondaki Türkçe mod iyi senkronize olmuyor bazı yerlerinden ingilizce hortluyor . 

Onun yerine asli Skyrim’e DLC leri tek tek  steam’den satın alarak yüklemelisin daha ucuza geliyor.Türkçesi daha kaliteli

CevapAlıntı
Gönderildi : 20 Ekim 2019 21:24
Emre Donmez
(@emre-donmez)
Üye
Gönderiler: 4

Selamun aleyküm arkadaşlar 

Ben Yeminli komplosu  görevinde

Margret Hanım’ın  Weylin tarafından öldürülmesine göz yummadım  saldırganı hamle yaptığı anda sırtına ok attım ve kendi üstüme çektim sonra iki kılıç darbesiyle gebertim daha sonra Talos mabedinde duyarlı bir soydaşımla buluştum onun  istediği delilleri topladım görevi ilerlettim bu durum yeminlilerle iş birliği yapan bir grup markart muhafızının kuyruğu sıkıştırdı ve  duyarlı soydaşımla buluşmak için talos mabedine tekrar gittiğimde hain muhafızları karşımda buldum  ve hainlerin teslim ol  tehdidine uymadım hainleri öldürdüm fakat kendi şuçlarını benim üstüme atmışlar diğer muhafızlar beni hapse attı ... sadede gelicek olursak  ben başımda duran orku öldürdüğüm için Madanach ile konuş görevi iptal oldu  ve Madanach’ı öldür görevi çıktı bende onu öldürdüm  eğer orku ikna edip Madanach ile konuşsaydım  görevin gidişatı değişir miydi , değişirse ne şekilde değişirdi  ?

CevapAlıntı
Gönderildi : 20 Ekim 2019 23:52
Eisenheim
(@eisenheim)
Üye
Gönderiler: 74

Hatırladığım kadarıyla orku ördürmeseydin yeminli isyanına katılıp şehirde olay çıkaracaktınız. Burada daha detaylı bilg var;

https://elderscrolls.fandom.com/wiki/No_One_Escapes_Cidhna_Mine

Bu ileti 2 ay önce tarafından Eisenheim tarihinde düzenlendi
CevapAlıntı
Gönderildi : 21 Ekim 2019 15:43
Rasu
 Rasu
(@rasu)
Üye
Gönderiler: 139

Skyrim SE'ye başlıyorum, en zorunda başlıyım dedim ama dışarıda rahat gezmek için bir 30 level hazırlık yapmak gerekiyor, ağır zırh geliştirmem imkansız gibi çünkü genelde tek yiyorum 🙂

Düşündüm ki zorluk seviyesini en düşükte başlatayım belli seviyelerde yükselteyim, ama kaç seviyede bir yükselteyeim karar veremedim. İnternette de böyle bir konu bulamadım, modlar var ama ben elimle yapacağım mod kullanmak istemiyorum. Bir defa mod yüklemeye başlayınca sonu gelmiyor.

Oyunun konusundan uzaklaşmadan ve çok zorlanmadan oynamak için hangi seviyede hangi zorluğa ayarlayayım, fikirlerinizi duymak istiyorum 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 25 Kasım 2019 17:19
deveji818181
(@deveji818181)
Üye
Gönderiler: 5
Gönderen: Rasu

Skyrim SE'ye başlıyorum, en zorunda başlıyım dedim ama dışarıda rahat gezmek için bir 30 level hazırlık yapmak gerekiyor, ağır zırh geliştirmem imkansız gibi çünkü genelde tek yiyorum 🙂

Düşündüm ki zorluk seviyesini en düşükte başlatayım belli seviyelerde yükselteyim, ama kaç seviyede bir yükselteyeim karar veremedim. İnternette de böyle bir konu bulamadım, modlar var ama ben elimle yapacağım mod kullanmak istemiyorum. Bir defa mod yüklemeye başlayınca sonu gelmiyor.

Oyunun konusundan uzaklaşmadan ve çok zorlanmadan oynamak için hangi seviyede hangi zorluğa ayarlayayım, fikirlerinizi duymak istiyorum 🙂

aslında zor mod kasmak için daha uygun, tek atmayan kurt, yengeç illaki var, biraz dayak yemek gerekiyor sadece.

onun haricinde zırh ile yürüdüğünde zırh skillinin artmasını sağlayan bir mod vardı, dövüş kuklasını dövüce tek el falan artıyordu, onu forumda bulabilirsin.

CevapAlıntı
Gönderildi : 25 Kasım 2019 18:03
Rasu
 Rasu
(@rasu)
Üye

Tavsiyen için teşekkürler dostum ama bahsettiğim gibi mod kullanmayacağım demiştim. Forum o kadar tenha ki, sanırım bir öneri gelene kadar ben oyunu bitirmiş olurum 🙂

En kolaydan başlıyayım, zorlandıkça yükseltirim. ya da ortalama 35 levelken legendary oynayabiliyorum, 5-6 levelde bir bir seviye yükseltirim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 25 Kasım 2019 18:49
deveji818181
(@deveji818181)
Üye

sorma bu yavaşlık yüzünden herkes uzaklaştı forumdan, eskiden çok  iyidi ama yavaş forum olunca kimse uğramaz oldu galiba.

CevapAlıntı
Gönderildi : 25 Kasım 2019 21:21
deveji818181
(@deveji818181)
Üye

sorma bu yavaşlık yüzünden herkes uzaklaştı forumdan, eskiden çok  iyidi ama yavaş forum olunca kimse uğramaz oldu galiba.

CevapAlıntı
Gönderildi : 25 Kasım 2019 21:25
deveji818181
(@deveji818181)
Üye

CevapAlıntı
Gönderildi : 25 Kasım 2019 21:47
Rasu
 Rasu
(@rasu)
Üye

Sorun değil başladım oynamaya, konu ile beraber ilerliyorum, ilk ejderhayı hallettim. Heryere yürüyerek gidiyorum. Düşmanlardan zırh ve silah toplamıyorum, sadece altın ve iksir alıyorum. Kendim iksir yapmıyorum, enchantden anlamıyorum. Düz savaşçı 😀 Parayı sadece görevlerden ödül verirlerse ve bulduğum fazladan iksirleri satarak kazanıyorum, bir de soul gemler falan denk gelirse satıyorum (genelde içleri boş oluyor 5-10 altın ediyor)

İlk dragonu indirdikten sonra bir at alabildim 🙂 sağdan soldan topladığım demirlerden zırh yapmıştım şimdi gene aynı şekilde çeliğe geçtim, param olmadığı için materyal satın alamıyorum, kendi topladıklarımla yaptım zırhı (Fine) a upgrade ettim. Henüz 5 level olduğum için oldukça yeterli koruyor 😀

Legendary olarak başlamanın sorunu şuydu ki uzun süre ya bir yardımcı ile oynayacaksın, yanda pussy gibi ok yardımı yapacaksın 😀 ya da para ile eğitim verenlerden zırh falan eğitimi alman lazım, ya da düşmanlardan damage almadan oyunun bir nevi buglarından yararlanarak (taşın üstüne çıkıp ok atmak gibi) bir süre hayatta kalman gerekiyor (en azından savaşçı olarak) belki conjuration'cular fire atronach falan çıkartıp tanklarlar. Ama her ne şekilde olursa olsun bu tip bir başlangıç ilk 30-35lv'i çok sıkıcı yapıyordu.

Bu şekilde iyi oldu 😀 Hem konuya odaklanıyorum, hem gerçekçi oluyor. Yavaş yavaş zorlaşıcak. Bir kurta 50 kere kılıçla vurmak nedir ya 😀 cyborg mu bu 😀 Böyle iyi iki tane power attack çakıyorum.. selametle hehe

CevapAlıntı
Gönderildi : 25 Kasım 2019 23:36
Sayfa 193 / 193 Önceki

Çalışıyor

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol