Sorularınıza daha hızlı cevap almak için Discord kanalımıza katılabilirsiniz.

[Sabit] Skyrim Hakkında Ufak Sorularınız

Sayfa 194 / 194

(@zuko53)
Üye

Merhaba burası yeri mi bilmiyorum ama bir kaç gündür oyunda ancak lag diye adlandırabildiğim bir olay var örnek veriyorum: Gözetleme kulesinde ki ejderi kesip kırsakallar ile konuşmaya gittiğimde söylemeleri gereken şeyleri yapmaları gerekenleri çok geç yapıyorlar mesela Ro'yu öğrenmem ve bana royu öğretmesi normalde bir kaç saniyelik şeyken aşağı yukarı beş dakika sürüyor , Ro'yu yere atıyor bekliyor bekliyor sonra veriyor oyunun hemen hemen her yerinde bu tür "gecikme" yaşıyorum bir örnek daha Issızkente girdiğiniz anda normalde idam başlamış oluyor ama ben girdiğimde idam yaklaşık 3 4 dakika sonra başlıyor bu ve bunun gibi tonla "gecikme" yaşıyorum sebebini bilen birisi var mı ? Varsa çözümü nedir 

CevapAlıntı
Gönderildi : 20 Ocak 2021 04:43
(@dothor)
Üye
Gönderen: @zuko53

Merhaba burası yeri mi bilmiyorum ama bir kaç gündür oyunda ancak lag diye adlandırabildiğim bir olay var örnek veriyorum: Gözetleme kulesinde ki ejderi kesip kırsakallar ile konuşmaya gittiğimde söylemeleri gereken şeyleri yapmaları gerekenleri çok geç yapıyorlar mesela Ro'yu öğrenmem ve bana royu öğretmesi normalde bir kaç saniyelik şeyken aşağı yukarı beş dakika sürüyor , Ro'yu yere atıyor bekliyor bekliyor sonra veriyor oyunun hemen hemen her yerinde bu tür "gecikme" yaşıyorum bir örnek daha Issızkente girdiğiniz anda normalde idam başlamış oluyor ama ben girdiğimde idam yaklaşık 3 4 dakika sonra başlıyor bu ve bunun gibi tonla "gecikme" yaşıyorum sebebini bilen birisi var mı ? Varsa çözümü nedir 

Oyununuzda, oyunun stabilitesini bozabilecek bir mod bulunmasından dolayı bu hataları yaşıyor olabilirsiniz.

CevapAlıntı
Gönderildi : 22 Ocak 2021 16:20
(@adolfobazer)
Üye

Herkese Merhaba,

Eskiden korsan olarak l.e oynardım ama bugün gittim satın aldım saygıdan ama benim pc minimum gereksinimini karşılamıyo S.E versiyonunun.

L.E versiyonunu hiç kasmadan rahat bi şekilde oynuyordum S.E versiyonundaki texture packlari kapatsam sistem gereksinimi düşer mi L.E civarına?

CevapAlıntı
Gönderildi : 29 Haziran 2021 02:54
Sayfa 194 / 194