Skyrim SE Suç (Crime) Problemi Hakkında Yardım Lazım  

 
(@m2furkan11)
Üye

Merhaba arkadaşlar, normal bir şekilde skyrim oynamaya devam ediyordum , whiterun a geldiğimde millet bana kılıç falan çekiyor kaçıyor benden. Guardların yanına gidince seçenekte çıkmıyor saçma sapan şeyler söylüyorlar. Hani parasını verip kurtulayım diyorum yok olmuyor buga mı girdi acaba diye korkuyorum. Ne yapmam gerekiyor ? Crime menüsüne geldiğimde en üstte alt alta iki satır var onlar 1040 ve 1000.

Alıntı
Gönderildi : 22 Ekim 2019 00:11
(@eisenheim)
Üye

İlk önce birkaç gün bekle ve whiretun'a tekrar gel. Halen saldırıyorlarsa küçük bir suç işle, whiterun'a gir çık, cezanı ödeme seçeneği çıkıyorsa tamamdır. İki türlü de işe yaramazsa son çaren bir kaç önceki save game dönmen gerekiyor.

Bu ileti 7 ay önce tarafından Eisenheim tarihinde düzenlendi
CevapAlıntı
Gönderildi : 22 Ekim 2019 00:40
(@m2furkan11)
Üye

Sorun gerçekten değişik ve bu bir tamamen bug :/ Ana postta eksik bilgi vermiş olabilirim, ben bunu suç problemi yada bugu olarak görmüştüm ama çokta alakası yokmuş. Whiterun'a girince herhangi bir suç hareketi yok guardlar falan sakin normal takılıyorlar ama şehirdeki bazıları özellikle şu savaşçı kadın sürekli saldırmaya çalışıyordu. Whiterundaki evde 24 saat uyudum dışarı çıktım sorun düzelmişti teşekkür ederim cevap için.

CevapAlıntı
Gönderildi : 22 Ekim 2019 22:58