Cezanı uyuyarak geçirmek ister misin hatası  

 
(@seli-lusha)
Üye

Merhabalar, Cidhna madeninden 2. kaçışım, görev icabı gitmemin dışında yani ve bir bug oldu. Hapishaneden kaçtıktan sonra hangi yatağa tıklarsam tıklıyayım sürekli fotoğraftaki soru çıkıyor evete basınca oyun süresinde 1 hafta geçiyor ve beni Markarth'a atıyor ama ben bu cezayı bu şekilde ödemek istemiyorum bileğimin hakkıyla kaçtım. Yardım edebilecek var mı? İyi forumlar.

 

Alıntı
Gönderildi : 28 Ağustos 2020 01:50
(@altug)
Yetkili

Çözümü olmayan bir bug olduğu söyleniyor, Cidhna madeninden kaçmak buna sonuç veriyormuş. Hem tasarım gereği bu madenden kaçmak imkânsız olmalı, yani başta çıkamamış olman gerekirdi. Cezayı ödemenin tek yolu çalışarak madenden cevher çıkarmak. Senin durumunda kısmi bir çözüm sayılabilecek şu yöntem var: Bir muhafızın görebileceği şekilde yankesicilik, kilit zorlama gibi ufak bir suç işleyip, hapis cezasını bu sefer uyuyarak geçirirsen en azından şu hâlde uyuyunca kaybedeceğin kadar çok yetenek gelişimi kaybetmeden bu badireyi atlatabilirsin. Kıssadan hisse, aman ha Markarth'ta mahpus yatma. ?

CevapAlıntı
Gönderildi : 28 Ağustos 2020 13:42
(@seli-lusha)
Üye

Teşekkür ederim yanıtın için. Evet aslında kaçılmıyormuş hapishaneden illaki cezamızı ödemek için gümüş cevheri kazmamız gerekiyormuş, peki ben nasıl mı kaçtım? İşte efendim hikayem;

Görev icabı ilk defa girdiğimde Madanach'ı öldürüp kaçmıştım, ikinci girişimde ise bu sebepten dolayı hapistekiler bana düşman olmuştu hepsini aynı anda öldüremedim ve kaçmak zorunda kaldım. Kaçarken fark ettim ki anahtar olmadan Madanach'ın kazdığı yerden kaçılmıyor ve Madanach'ın odasına sıkışmış bir durumdaydım sinsilik moduna geçtim ve düşmanlar beni aramaya başladı ve bir tanesi de beni ararken o anahtar gereken kaçış kapısını açtı ve ben de daha sonra oradan kaçtım.

CevapAlıntı
Gönderildi : 28 Ağustos 2020 21:07