Skyrim SE ekran kartını görmüyor  

 
(@jelkala)
Üye

Selamlar,
Uzun süre sonra Skyrim SE yüklemeye karar verdim ama oyun Bethesda ekranı bitince kapanıyor. Ve launcher'a ilk bastığımda ekran kartımı görmediğini ve ayarların otomatik Low olarak ayarlandığını söylüyor. 
İnternette birçok çözüme baktım ancak hiçbiri işe yaramadı. Sistemim GTX 1050 ve 8GB ram, yani sistemsel bir sıkıntı olmaması lazım.  
Ayrıca Nvidia GeForce Experience dan baktığımda oyunun tamamen optimize edildiği yazıyor ama yine de aynı şey ile açılmıyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Edit: Arkadaşlar bu tür bir sorunu ne ESO da ne de Witcher'da yaşadım. Diğer oyunlar sorunsuz çalışıyor.


Selamlar arkadaşlar, durum gelişmesi bildirmek için yazıyorum. Problemin ekran kartını görmemesinden veya donanımsal olmadığını fark ettim. Oyun 'Creation Club', Bethesda.net e bağlanırken sorun yaşıyor. Laptop'ın Wifi sini kapatıp oyuna girdiğimde hiçbir sorun yaşamadım. Ancak interneti açıp tekrar denediğimde oyun direk kapandı. Ayrıca İnternette bunun Windows Güvenlik Duvarı ile ilgili olduğu yazılmış ancak ben devre dışı bırakmayı denediysem de olmadı.
Şöyle bir tartışma buldum incelemek isterseniz: https://bethesda.net/community/topic/147688/eastern-europe-players-games-ctd/17

Yazıda Doğu Avrupa ülkelerinde yaşayan oyuncuların Bethesda.net ağına bağlanamadığı ve bununla ilgili bir çözüm olmadığı yazıyor. Şu anda Special Edition oynayan arkadaşlar böyle bir sıkıntı yaşadı mı? Herhangi bir fikri olan yazmaktan çekinmesin.

NOBLESSE ' -Cadis Etrama di Raizel-

http://pa1.narvii.com/5999/37be3d76f4e45de820c0caa4e187a3bf7b05da53_hq.gif

Alıntı
Gönderildi : 10 Ağustos 2018 15:07