Skyrim yeni oyun sorunu  

 
(@muro1478)
Üye

Skyrim kayıtlı save'da sorunsuz oynuyorum ama vampir karekteri yapmak istiyorum yeni oyun diyorum karakteri oluştuyorum 5 dk kalmadan oyundan atıyor sorun neyden kaynaklanıyor oyunda mod yüklü ama sürekli oynadığım savede sorun yok yeni save açınca oyundan atıyor.

Alıntı
Gönderildi : 11 Mart 2019 23:28
(@muro1478)
Üye

Yardımcı olucak birisi yokmu yeni oyun başlatamıyorum karakteri oluşturduktan sonra 5-10 dk sonra oyundan atıyor eski save'da böyle bir sorun yok.

CevapAlıntı
Gönderildi : 12 Mart 2019 18:21
(@muro1478)
Üye

Arkadaşlar sorunun neden kaynaklandığını buldum vortex yüzünden oluyor  oyunu komple sildim mod organizer 2 üzerinden kullandığım modları tekrar yükledim 2-3 save açtım hiç atmadı oyundan sonra oyunu tekrar sildim bu sefer vortex ile kurdum aynı modları ilk save'de sorun olmadı ama ikinci bir save açayım dedim tekrar oyundan attı yabancı sitelere baktım bu sorunla karşılaşan çok kişi var ne güzel nexus mod manager vardı nerden çıkardılar bu vortexi anlamadım şimdi nmm çalışmıyor mod organizer 2 'de fnis animasyonları görmüyor nasıl yapacağımıda bulamadım bir türlü.

Edit:Tes5edit ile oyunu temizledim düzelmedi vortex sıkıntılı bir program nmm'den daha kötü olmuş diyebilirim sürekli hata üstüne hata veriyor.

Bu ileti 1 sene önce tarafından DimitriRascalov tarihinde düzenlendi
CevapAlıntı
Gönderildi : 27 Mart 2019 03:05