Discord Sunucumuza Katılın!

Forum üye alımına ve yeni ileti gönderimine kapatılmıştır. Tüm sorularınızı Discord sunucumuzda sorabilirsiniz.

Skyrim V S.E. Mod v...
 

Skyrim V S.E. Mod ve Yama önerisi+Yeni başlayanlar için taktikler

 
(@kemaly)
Üye

Selamlar. Skyrim V S.E. aldım. Mod kurmadan tadının çıkmayacağını söylediler. Sistemim iyi bu yüzden kaldırmaz vs. derdim yok. Oyun zevkini arşa çıkartacak tüm modları ve nasıl kurulacağını söylerseniz sevinirim.

Ek olarak yama önerisi de istiyorum.

Oyuna ilk başlayışım olduğu için taktik ve öneriler rica ediyorum. İyi günler.

Alıntı
Konu başlatıcı Gönderildi : 29 Aralık 2020 13:01
(@maranga)
Üye

Oyuna ilk oynuyorsan dostum oyunu düz oynaman daha iyi olur senin için  ben yeri geliyor 400 500 modla oynuyorum ilk başlarda bişey olmuyor gibi geliyor ama genede çöküyor youtube de bile modlama yapıp oynayan arkadaşların oyun kayıtları bile çöküyor ben hiç görmedim 400 300 modla oyun oynayıp hiç çökmeden oyun oynayan birisini modları ağır ağır kurucaksın orjinal save alacaksın yedekte duracak aynı işlevi gören modları atmayacaksın sana gerekli olan modları atacaksın modlama konusunda ne kadar bilgin tecrüben var bilmiyorum ama sana tavsiyem acele etmeden yüklemeden önce modların bilgilerini iyice okuman bunları tam anlamıyla yaptığın zaman efsane bir oyun deneyimi yaşarsın

CevapAlıntı
Gönderildi : 20 Ocak 2021 04:52
(@frostpale)
Üye

Mod kurmadan tadının çıkmadığını kim söylediyse Skyrim oynamamıştır o. İlk oynayışında mod kurma oyunu bir kez bitir sonra girersin mod alemine.

CevapAlıntı
Gönderildi : 21 Ocak 2021 03:54
(@dothor)
Üye

Mod kurmadan da oyunun tadını gayet güzel bir şekilde alabilirsiniz. Hatta ben 1 - 2 gerekli mod hariç fazlasını kuranlara hiç anlam veremiyorum.

CevapAlıntı
Gönderildi : 22 Ocak 2021 16:11