SKYRİM DLC İLE OYNAMAK  

 
yigitmen
(@yigitmen)
Üye
Üyelik: 3 ay önce
Gönderiler: 1

Skyrim i ve diğer DLC leri (Dawnguard, Dragonborn, Hearthfire) korsan yollardan edindim. Data files bölümünden aktif ettim. Orijinal halinde oyun yine aynı (Helgenden kaçıp Irmakkoru ya gidip oradan da Akçay mevkibeyine haber gönderme) şeklinde mi başlıyor yoksa kurulumda hata mı yaptım? Ayrıca DLC lerin aktif olduğunu anlamak için bir yöntem var mı? 

Bu konu 3 ay önce yigitmen tarafından düzenlendi.
CevapAlıntı
Gönderildi : 5 Ağustos 2019 23:28
Filsuk
(@filsuk)
Üye
Üyelik: 1 sene önce
Gönderiler: 198

Korsan hırsızlıktır yapmayın , etmeyin.

CevapAlıntı
Gönderildi : 6 Ağustos 2019 14:08
Ivy
 Ivy
(@ivy)
Kadim Konsey
Üyelik: 3 sene önce
Gönderiler: 474

Kendim hiç korsan kurup denemedim fakat:

-Evet, orijinal oyun da o görev ile başlıyor.

-Oyunda ilerledikçe dlc'lerin isimleri (dragonborn ve dawnguard) isimli görevler yapılabilir durumdaysa aktif edebilmişsindir demek olur zannediyorum. Örneğin Dragonborn dlcsi için konuşursak: Size Cultist isimli 2 tane cübbeli adam saldırırsa bilin ki dragonborn dlc'si aktif. 😀 Mesela Hearthfire dlc'si de boş arazi alıp kendi evimizi yapmamızı sağlıyor. Bu şekilde 3 tane boş arazi var; Falkreath, Seheryıldızı (The Pale - Akdiyar bölgesi) ve Morthal (Hjaalmarch bölgesi) isimli şehirlerde. Oraların mevkibeyleriyle konuşup verdikleri görevleri yaptıktan sonra, bir kontrol edin bakalım "git kahyamdan arazi al ev yap" vb diyorlarsa (ve siz de gidip yapabiliyorsanız) Hearthfire yüklüdür.

CevapAlıntı
Gönderildi : 8 Ağustos 2019 01:52
Alduin001
(@alduin001)
Üye
Üyelik: 5 ay önce
Gönderiler: 50

orjinalin normal başlangıcı dawnguard 10 lvlde aktif olur dragonborn'de fus ro dah öğrenme ana görevinden sonra başlar ama korsana hayır oyunun orjinalini almanı öneririm hiç pişman olmazsın verdiğin parayı hakediyor

CevapAlıntı
Gönderildi : 12 Ağustos 2019 17:42
  
Çalışıyor

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol