Discord Sunucumuza Katılın!

Forum üye alımına ve yeni ileti gönderimine kapatılmıştır. Tüm sorularınızı Discord sunucumuzda sorabilirsiniz.

Spoilera Alma

 
(@aethel)
Üye

Eskiden bir şeyi spoiler içine alacakken alacağımız şeyi seçiyorduk, spoiler butonuna tıklayıp alıyorduk. Şimdi ben 40 dakika boyunca bir hikaye yazdım, eski alışkanlıkla spoilera bastım, başlık, içerik derken ben kopyaladım hikayeyi, seçiliydi yani tüm yazı, yapıştırdım içerik kısmına. Başlıkta da boyut ve renk vardı, bu yüzden onu da kopyalayıp yapıştır yapacaktım, başlığı seçtim spoilera alma şeysi kapandı ve tüm hikaye bir şekilde gitti. Yok hikaye, 40 dakikalık yazdığım hikaye gitti. Velhasıl kelam, spoiler butonunu daha düzgün hale getirebilir misiniz?

Alıntı
Konu başlatıcı Gönderildi : 23 Ocak 2017 13:17
(@delininteki)
Üye

[.spoiler="spoiler başlığı"]

metin

[/.spoiler]

bu şekilde kodlarla spoiler açmak daha sağlıklı bence. noktaları silip kullan ben spoiler açılmasın diye kullandım noktaları  😀 .

CevapAlıntı
Gönderildi : 23 Ocak 2017 14:01
(@aethel)
Üye

Kodlara falan çok alışkın değilim. Eski hali sade ve kolaydı. Sanırım bu, EST hakkında eleştirdiğim tek şey. Kısa da olsa insan o kadar düşündükten, çabaladıktan sonra böyle silinince sinirleniyor. Neyse, ben burada hatayı bildireyim, yeter.

CevapAlıntı
Konu başlatıcı Gönderildi : 23 Ocak 2017 14:05
(@lichking)
Üye

Kesinlikle spoilere alma kısmı çok sinir bozucu. Yazdığım koca bir yazı sırf şu spoiler mereti yüzünden hiç olacaktı neredeyse. Eskisi gibi sadece tıkladığımızda kodlar çıksa ve oradan yapsak daha iyi olurdu. @mertusta var mı böyle bir ihtimal?

CevapAlıntı
Gönderildi : 4 Mart 2017 04:46
(@phantomdancer)
Üye

Bende bu durumundan çok çektim. Senin sıkıntın daha büyük tabii ama özellikle video koymak istediğim zaman spoiler kısmı altta kalıyor video üstte kalıyor ve spoiler içine girmiyor ( Videoyu spoiler içine almama rağmen) Neticede ben de spoiler butonuna hayır dedim ve normal olarak videoları koymaya başladım.

CevapAlıntı
Gönderildi : 4 Mart 2017 05:57
(@darkdeep)
Yetkili

Orada en sağda "kaynağı görüntüle" seçeneği var. Ona basarsanız eskisi gibi olur. Ayrıca spoiler'ı ilk boş olarak açıp daha sonra içine yazacağınızı koyarsanız, sorun olmaz. İlla içerik kısmına yazmak zorunda değilsiniz.

CevapAlıntı
Gönderildi : 4 Mart 2017 06:17
(@vatansever)
Üye

Spoiler butonu ile alakalı değil ama bir tavsiye vereyim, bir internet tarayıcıda asla ama asla uzun bir yazı yazma. Word'de yaz, sonra kopyalayıp düzenle. Word ara sıra otomatik kayıt alır, browser almaz, yanıt vermeyi keserse spoiler'a kalmaz, bütün yazıyı kaybedersin.

CevapAlıntı
Gönderildi : 4 Mart 2017 17:40