Amantius Allectus'un Günlüğü

Günlükler ››

Amantius Allectus'un Günlüğü

Çeviren: Aven, Gambler

Kaniçicilerin tohumlarını ektim. Yakında teorilerimin doğru olup olmadığını öğreneceğim.

İlk filizler yeşerdi. Gıda çözülümlerini tam zamanında yapmaya devam etmeliyim.

Küçük kaniçicilerin yaprakları çıkmaya başladı. Gelişimlerinde kritik bir zaman. Fare kanını çoktan tükettim. Galiba biraz daha serseri yakalamak zorunda kalacağım.

Yeni bitkiler yeni yeni olgunlaşmaya başladıları. Bodrumdaki havanın bitmesine rağmen onların rüzgarda dalgalanışını görebiliyorum.

Daha fazla kedi yakalamakta zorlanıyorum. Köpekleri kullanmaya başlamam gerek. Adi kaniçiciler doymak bilmez bir iştaha sahip.

Bugün biri beni ısırdı. Daha dikkatli olmam gerek.

Yarattıklarım beslenmeyi reddediyor. Deneylerimin birinde, bitkilerden birine kendi kanımı sundum ve aç bir şekilde içti. Ancak diğer kaniçiciler solmaya başladı.

Şifacılardan bir kova kan aldım. Ağızlarını kapalı tutmaları için para ödemek zorunda bıraktılar beni. Kaniçiciler daha fazlasını istemeye başladılar. Acaba doğru şeyi mi yapıyorum? Bu bitkilerin bütün Cyrodiil'e yararlı olacağına şüphe yok ama çok pahalıya mal olacak gibi.

Bu hayatımın en zor kararlarından biri. Kaniçicileri yaratmayla ilgili bütün notlarımı yakmalıyım. Çatıda onlara güneş vuracak yerleri tepsiler ile kapadım. Gündoğumundan bir saat sonra hepsi ölmüş olacak. Vampir geni ile bitki melezleme girişimim başarısız oldu. Korkulacak derecede tehlikeliler.

İki ölçek mezar toprağı ile bir ölçek kül tuzunu insan kanı ile karıştır. Her gece iki saat ay ışığında bırak.

Created with the Personal Edition of HelpNDoc: Free Web Help generator