Gizemli Bilgiler El Kitabı

Gizemli Bilgiler El Kitabı

Yazan: Wapna Neustra
Praceptor Emeritus

Çeviren: Cemre Serpal, Furkan Alkan

BİRİNCİ ADIM: Mana Çeşmesi'nin saf altın ile kullanıma hazırlanmasını sağlayın çünkü sadece saf altın ile tabiat ve saf gücün kaosunu tatlı sözlerle kandıran saf ilkeler düzeltilebilir. Bırakın sonra saf altını Mana Çeşmesi'nin üzerine. Kendinizi çeşmenin zararlı fırtınasından uzak tutmaya pek tabii hassasiyet gösterin. Böylesine saldırılar kişinin sağlığını tamamen mahvedebilir.

İKİNCİ ADIM: Yanınızda bu harika kılavuzun olduğuna emin olun. Bu sayede gereken kelimeleri düzgün ve hatasız bir şekilde okuyabilirsiniz, böylece umursamazlığınızla kendinizi ve de çevrenizdekileri ortadan kaldırıp, dünya düzenini bozmazsınız.

ÜÇÜNCÜ ADIM: Yenilenecek nesneyi elinize alın ve onu kullanıma hazır olan çeşmenin önünde tutun ve iç organları benim büyük başarıma duydukları kıskançlık tarafından kemirilen Kharneson ile Rattor'unkinden değil -ki onlarınkini kullananlar yanlış yapıyorlardır- yalnızca ve yalnızca bu kılavuzdan doğru ve hatasız bir şekilde öğrenilebilecek sözleri söyleyin.

DÖRDÜNCÜ ADIM: Her türlü incinmede kendini iyileştirmek için ya da sağlıkçıların ve tapınakların iyileştirici güçlerinden faydalanmak için hemen harekete geçin. Efsundan dolayı çekilen acılar, değerli bir tılsımı tam potansiyeline ulaştıracak harhangi bir kişi tarafından üstlenilmeli, dahası buna rağmen eleştirmeyi en az bilenler için bile kusur ve günahları açıkça görülebilen Kharneson ve Rattor hakkındaki aptalca duyumda olduğu gibi acıya aşırı düzeyde katlanmak akıllıca değildir ve çekilen acı gücünü daha yüksek oranda eritir.

Created with the Personal Edition of HelpNDoc: Free PDF documentation generator