Lorgren'in Günlüğünden Bir Parça

Lorgren'in Günlüğünden Bir Parça

Çeviren: Alper Kurt

2 Şubat 3Ç 335
Anvil'in insanlarının hepsi şerefsiz! Anlayamadıkları şeyi eleştirmeye nasıl cesaret ediyorlar. İntikamımı hayal edemeyecekleri bir şekilde alacağım. Kendi hayatımı uzatmak için terkedilmişlerin ruhunu kullanacağım. Kitap her şeyi açıklıyor. Ama daha çok beden ihtiyacım var... evet.... hem de daha fazlasına.

11 Şubat 3Ç 335
Şu meraklı melahatlardan kendimi korumam lazım. Benim tasarımlarımı baltalamaya çalışıyorlar. Malikanenin alt katını da bir o da düzenledim. Orada cismi bedenimi gömecek ve bu diyarın ötesine geçeceğim. Sadece safkan bir Benirus geçiti açabilir. Pek muhtemel görünmese de başarısız olursam torunlarımdan biri hakikat yolunda ayak izlerimi takip etme teşebbüsünde bulunabilir. Sırrımız güvende olsun diye bu mekanı koruması için vücutlarını kullandığım ruhları buraya koruma olarak atadım, sonsuza dek.

15 Şubat 3Ç 335
Aptallar konuştuklarını duyduğumu farketmiyorlar mı? Dedikodularını ve imalarını duyabiliyorum. Hiçbir şekilde anlayamadıkları güçler üzerine casusluk yapmaya çalışıyorlar. Bana yaşlı bunak diyorlar ve dalga geçiyorlar. Veletler bahçeme adım atmak için cesaret yarışı yapıyor. Kocakarı masallarıyla kamp ateşi hikayelerinin maskarası oldum. Beni ucube olarak görüyorlar. Fakat az kaldı. Tüm Anvil ayaklarımın altında yıkılınca, benimle dalga geçenlerin cesetleri sokakları kirletince ve kanları toprağı sulayınca... işte... İŞTE O ZAMAN GERÇEK GÜCÜM BİLİNECEK VE BENDEN KORKACAKLAR.

Created with the Personal Edition of HelpNDoc: Create iPhone web-based documentation