Oblivion’un Kapılarının Küresel Tanıtım Etkinliğini İzle

Twitch.tv/Bethesda adresinden Oblivion’ un Kapıları için küresel tanıtım etkinliğini izleyin ve The Elder Scrolls Online’ın geleceğini keşfedin.

Zenimax Online Atölye’lerinin yeni gelen büyük genişleme paketiyle, bu yılın destanini tanıtacak olan Yönetici Matt Firor and Bethesda Softworks’ un Pazarlama ve İletişim Başkan Yardımcısı Pete Hines! İle 2021 Küresel Tanıtım Etkinliğini 27 Ocak Salı günü 01:00 (Gece)’ da Twitch.tv/Bethesda üzerinden canlı olarak yayınlamaktır.

Yayın boyunca yılın yeni maceralarına, hikayelerine, sistemlerine ve karakterlerine ilk elden şahit olun. Zenimax Online Atölye’lerinin geliştirme ekibinin üyeleri Yaratıcı Yönetmen Rich Lambert, Sanat Direktörü CJ Grebb ve Senarist Leamon Tuttle birlikte eğlencenin tadına çıkarın.

Yayını canlı izleyerek Twitch Ganimetleri kazanabilirsin, Ouroboros Crown Kutusu ve tamamıyla yeni Ejderha Kurbağası Viridescent (Viridescent Dragon Frog)’ı evcil havan olarak hediye edinebilirsin.

Yakın zamanda Twitch Ganimetleri’nin kazanma sistemini güncellediğimizi unutma, bu yüzden hesabını bağlamayı ve hediyeni almayı unutma!

Ana yayın sona erdiğinde, Topluluk Yöneticileri Jessica Folsom ve Gina Bruno büyük yenilikleri açıklarken ve 2021’in ilk yarısında gelecek yeni özelliklerin ve maceraların bazılarına derinlemesine bir dalış yaparken, resmi Özel ESO Canlı Yayınları için bir yere ayrılmayın. Ayrıca ESO geliştirme ekibi de yayına katılacak ve hem dijital ögeleri hem de yepyeni fiziksel ürünleri içeren bir dizi harika hediyelere sunuculuk yapacaklar.

Son olarak, Uluslararası Topluluk Yöneticilerimizden bazılarının yayınlarını izlemek için sonraki günlerde bizi takip edin:

Birleşik Krallık: Birleşik Krallık’ taki izleyiciler, 27 Ocak Çarşamba günü saat 18:00′ da Birleşik Krallık Topluluk Yöneticisi Ophelia’ nın sunuculuğunda Twitch.tv/Bethesda’ ya bağlanabilirler. Zenimax Online Atölye’ lerinin Yönetesi Matt Firor ile bir röportaj ve yeni gelecek genişleme paketinin içeriklerini tanıtmak için Xynode, Dawnwhisper, kayPOWXD ve GlitteringGh0st’ da ESO’ nun geleceği hakkında etkinliğe katılacaktır.

Fransa: Topluluk üyeleri Desastre, Artesio ve MrElderScrolls ile Oblivion’ un Kapılarının yeniklerini duyurmak için 27 Ocak Çarşamba günü 18:00’da Twitch.tv/Bethesda_FR adresinde Bethesda Fransa’ ya göz atın!

Benelüks: 27 Ocak Çarşamba günü 19:00 saatleri arasında Twitch.tv/Bethesda_NL adresinde Benelüks ekibi ile yeni ESO genişleme paketinin duyurusunu kutlayın. Linda ve Julian tanıdık ve yeni konuklarla birlikte bilgi yarışması, yemek, el işi yapacak ve ödüller verecekler.

Almanya: Tanıtımın özeti ve PTS’ de 29. Güncellemeye göz atmak için 28 Ocak Perşembe günü saat 21:00’ da Twitch.tv/Bethesda_DE’ da Kıdemli Topluluk Yöneticisi Kai Schober ve ESO Yayın Ekibi üyelerine katılın. Kendilerine özel konuklar Yaratıcı Yönetmen Rich Lambert ve Baş Eğitmen Tasarımcısı Mike Finnigan’ da yayına katılacaktır.