Summerfall Etkinliği

ESO’nun merakla beklenen Summerfall etkinliği hakkında bilgiler nihayet geldi. 20 Eylül Perşembe ve 28 Eylül Cuma tarihleri arasında arkadaşlarınızla beraber üç adet hediye kazanabileceksiniz. Ayrıca Summerset ek paketine sahip olmanız gerektiğini de belirtelim. İşte hediyeler;

Summerset ve Artaeum haritasındaki toplam 10 tane olan “Görülecek Mekanları” keşfetmeli ve Summerset Pathfinder Başarımını açmalısınız. Bu yerler haritada şu işaretle gösteriliyor;

Bu özel bağlantıdaki sayfada oyuncuların yüzde kaçının bu başarımı açtığı sürekli güncellenecek. Toplam yüzde %33 olduğunda Psijic Mascot Pony peti açılacak. %66 olduğunda Psijic Escort Charger bineği açılacak. %100 olduğunda ise Grand Psijic Villa adında devasa bir ev açılmış olacak.

Bu 10 mekanın nerede olduğunu merak ediyorsanız işte haritası;

Ödülleri kazanmak için Summerset paketine sahip olmalı ve de 7 Ekim’e kadar oyuna giriş yapmış olmanız gerekiyor. Ödüller ise 10 Ekim tarihinde dağıtılacak. Başarıma sahip olmasanız bile eğer 7 Ekim’e kadar girerseniz yine ödülleri kazanabileceksiniz. Fakat yüzdeyi arttırmak için başarımı almanın önemli olduğunu hatırlatalım. Başarımı tek karakterde almanız yeterli.

Son olarak etkinlik dolayısıyla Summerset indirime giriyor. Hatta şuanda Steam’de %33 indirimle 100 TL’ye satın alabilirsiniz.