Ücretsiz ESO Plus Üyeliğinden Yararlanın!

Şu andan itibaren 26 Ocak’a kadar sürecek olan ücretsiz olarak ESO+ üyeliğine göz atabilirsiniz! Kredi kartı bilgisi gerekmeksizin; Koşulsuz şartsız!

Ücretsiz Deneme Şu an Aktif

ESO+ Ücretsiz Denemesi 26 Ocak Salı günü saat 18:00 kadar yayında olacaktır. Deneme süresi boyunca aşağıdaki ESO Plus avantajlarını ön izleyebilirsiniz:

 • DLC oyun paketlerine tam erişim; yeni bölgeler, görevler, zindanlar ve daha fazlası (Orsinium, Thieves Guild, Dark Brotherhood, Shadows of the Hist, Morrowind (Bölge ve Hikâye), Horns of the Reach, Clockwork City, Dragon Bones, Summerset (Bölge ve Hikâye), Wolfhunter, Murkmire, Wrathstone, Elsweyr (Bölge ve Hikâye), Scalebreaker, Dragonhold, Harrowstorm, Stonethorn, and Markarth (En Son DLC’ lerimiz).
 • Tüm ham ve ana malzemeleriniz için size sınırsız depolama sunan bir Zanaat Çantası,
 • Hesabınızdaki tüm karakterler için iki katı banka kapasitesi,
 • Tecrübe puanı ve altın kazanımlarında, zanaat seviyende ve eşyaların için nitelik araştırmalarında fazladan %10 hız artış,
 • Oyuncu evlerinde mobilya ve koleksiyon eşyaların için iki kati muhafaza alanı,
 • Özel olarak kostümleri boyayabilme,
 • İki kati Değişim Kristali alanı.

Üyeliğin avantajları hakkında daha fazla bilgi için ESO Plus kılavuzumuza göz atın.

Not: Aylık Crown ödemeleri ve ESO+ fırsatları yalnızca ücretli üyeler tarafından kullanılabilir (ücretsiz deneme üyeleri değil). ESO+ ile gelen her şeyi web sitemizde inceleyin.

Peki nasıl kullanmaya başlayabilirsin:

 1. ESO hesabına giriş yap.
 2. Crown Store’ a gidin.
 3. ESO+ sekmesini seçin.
 4. “Free Trial” seçin!

Ücretsiz deneme sırasında ESO+ için kredi kartı bilgisi gerekmez.

ESO+ Bugün Dene

Tecrübe puanı, altın, zanaat seviyendeki hızlı artış ile yeni maceralara atılırken zanaat çantasının tadını çıkar. Şimdi tamamen ücretsiz olan ESO+ üyeliğinin avantajlarından yararlanmanın tam zamanı! Bu deneme süresi içinde ESO+ göz atmayı planlıyorsanız, @Twitter, Instagram veya Facebook aracılığıyla bize bildirin.

ESO+ ücretsiz denemesi bugün başlıyor ve 26 Ocak 18:00 kadar devam edecektir.