Undaunted Kutlama Etkinliği

Elder Scrolls Online, ardı arkası kesilmeyen etkinliklerine bir yenisini daha ekliyor; Undaunted Kutlama Etkinliği!

Etkinlik 29 Kasım TSİ 18:00’da başlayıp, 5 Aralık TSİ 18:00’da sona erecek. Etkinlik süresince karakterlerinizle grup arama özelliği ile Random Normal veya Veteran dungeon bitirdiğinizde gizemli kutu kazanacaksınız. Bu gizemli kutuyu her karakterinizle günde bir kez kazanabileceksiniz. Yani eğer hesabınızda 10 karakter varsa günde en fazla 10 kutu kazanabilirsiniz.

Peki bu kutuların içinde ne olacak? Motif sayfaları, kostümler, petler, binekler hatta evler! Hatta aşırı nadir bir şekilde turnayı gözünden vurup oyuna şu ana kadar eklenen toplam 130 tane bineği tek seferde verecek ödülü bile kazanabilirsiniz.

Etkinliğe katılım için yapmanız gerekenler basit, karakterinizle oyuna girip, grup bulma arayüzünde Normal veya Veteran dungeona girip son bossu kesmek. Bu ödülün 20 saat resetlenme süresi olduğunu not düşelim. 20 saat sonra tekrar aynı karakterle random dungeon girip tekrar ödül kazanabilirsiniz.

Indrik Binek Tüyleri

Peki bitti mi, elbette ki hayır. Indrik binek tüylerini toplamaya bu etkinlikte de devam edeceğiz. Cadılar Festivali’nde birinci, Clockwork Etkinliği’nde ise ikinci tüyü elde etmiştik. Şimdi sıra üçüncü tüyde. Random dungeon’ı bitirdiğinizde gizemli kutunun yanı sıra üç adet etkinlik bileti elde edeceksiniz. Günlük kazanacağınız bilet sayısı en fazla 3. Yani bir random dungeon yapmanız yeterli. 10 biletiniz olduğunda ittifakınızın başlangıç haritasına gidip Impresario isimli NPC ile konuşup kendisinden Onyx Indrik Feather‘i alabilirsiniz.

Hesabınızda en fazla 12 etkinlik bileti bulundurabilirsiniz.